• G.O.P Bulvarı No:4/2 TOKAT   Whatsapp İletişim Numaramız: 05308227600
  • info@tokattso.org.tr
  • 0 356 214 10 33

Depremzede çocuklara sürpriz parti

depremzede-cocuklara-surpriz-parti

Asrın felaketinin yaşandığı deprem bölgesinden Tokat’a geçici barınma ihtiyaçları karşılanmak üzere gelen afetzede çocuklar için Tokat TSO Kadın Girişimciler Kurulu tarafından sürpriz parti düzenlendi

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen aileler Anadolu’nun bir çok yerinde olduğu gibi Tokat’ta da misafir edilmeye başlandı. Tokat’ta İbn-i Kemal KYK Kız Öğrenci Yurdunda kalan afetzede çocuklar için, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (Tokat TSO) Kadın Girişimciler Kurulu tarafından yapılan organizasyonla sürpriz parti düzenlendi. Etkinlikte, gönüllü palyaçolar eşliğinde dans eden, oyunlar oynayan çocuklara pamuk şeker ikramı da yapıldı.

Tokat TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Şükriye Balcı, etkinlikle alakalı yaptığı açıklamada: “Kurul olarak Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketinin ardından, afetten olumsuz etkilenen şehirlerimize el birliğiyle destek vermeye başlamıştık ve bugüne kadar da bu desteğimize devam ettik. İlk günden itibaren ilimize gelen afetzede misafirlerimizin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarını da elimizden geldiği kadar karşılamaya çalıştık. Düzenlediğimiz sürpriz parti etkinliğimizle çocuklarımızın yüzlerinde bir nebzede olsa gülümsemeye sebep olabilmek istedik. Sadece onlar değil, bizler de çok eğlendik. Gelecek ancak çocuklarımızla güzel olacak. Çocuklar gülerse dünya güler” diye konuştu.

Haber: Dursun Ekrem Er