info@tokattso.org.tr | +90 356 214 10 33 | Online İşlemler
Giriş

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Kullanıcı adı
Şifre *
Beni Hatırla

TOKAT 6'IN TARIM FUARI YARIN BAŞLIYOR

  • %PM, %08 %557 %2017 %12:%Kas

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığıyla bu yıl 6'ıncısı düzenlenecek olan Tokat Tarım Fuarı 9 ila 12 Kasım tarihlerinde hemşerilerimize kapılarını açacak.

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda yapılan basın toplantısı ile duyurulan Tokat Tarım Fuarı, 9 Kasım Perşembe günü saat 13.30'da yapılacak olan açılış ile ziyaretçilere kapılarını açacak. Tokat TSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Atlas Fuarcılık Yetkilisi Fevzi Atasagun, amaçlarının tarımsal üretim için kullanılan araç ve gereçlerin imalatını yapan firmalarla çiftçileri buluşturmak olduğunu söyledi. Tokat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Şahin, Tokat TSO Genel Sekreteri Sinan Ardil ve Tokat Ticaret Borsası Genel Sekreteri Murat Yılmaz'ın hazır bulunduğu toplantıda konuşan Atasagun: "Fuarımız 9-12 Kasım tarihlerinde sabah 10'da açılıp akşam 20'de kapanacaktır. 4 gün boyunca Cumhuriyet Meydanından her saat başı kaldırılacak servislerle ziyaretçiler Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fuar alanımıza taşınacaktır. Çevre il ve ilçelerden büyük katılım bekliyoruz. 300 firmanın katılım sağladığı ve 4 gün sürecek olan fuarımıza toplamda 100 bin ziyaretçinin gelmesini planlıyoruz" dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Şahin ise müdürlük olarak ilçelerde faal olarak çiftçilik yapan vatandaşların fuara katılım sağlamalarına yönelik çalışmalarını tamamladıklarını söyleyerek, çevre illerden gelen ziyaretçilerle birlikte büyük bir kitlenin aynı zamanda bilgi alışverişi yapılmasına da imkan sağlayacak organizasyondan faydalandırılmaya çalışılacağını söyledi.