info@tokattso.org.tr | +90 356 214 10 33 | Online İşlemler
Giriş

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Kullanıcı adı
Şifre *
Beni Hatırla

Sayın Üyemiz;

Seçim sürecinin atlatılması ve başta siz değerli üyelerimiz tarafından olmak üzere; siyasilerimiz, bürokratlarımız ve sivil toplum örgütlerinden gelen tebrik ziyaretlerinin bitmesinin hemen ardından çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu dönem için ortaya koyduğumuz öncelikli hedeflerimiz arasında, özellikle şehrimizin hızlı bir şekilde kalkınmasına yardımcı olacağına inandığımız Ankara'da bir Tokatlılar Lobisi oluşturmak olacak. Bundan önceki dönemlerde İlimiz Valisi, siyasileri, bürokratları, il ve ilçe belediye başkanları, sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleriyle yaptığımız sadece Tokat ölçeğinde yapılan birleşimler ve bu birleşimler sonrası ulaşılan hedefleri bir adım daha öteye götürerek, özellikle ülkemizin nabzının attığı Ankara'da söz sahibi olabilmek için çalışmalarımıza başladık. Konuyla alakalı olarak Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek sonrası için planlama çalışmalarımıza başlamış olduk. Milletvekillerimiz başta olmak üzere Ankara'da yaşayan ve devlet bürokrasisinde üst yönetimlerde yer alan Tokatlı hemşerilerimizin sizlere selamlarını getirdik.

Sayın Üyemiz;

Yeni oluşan meclisimizle ilk toplantılarımızı gerçekleştirdik. Meclisimiz her ne kadar seçimlere giren 3 farklı listeden gelen isimlerden oluşuyor olsa da; hepimizin ortak paydasının Tokat olduğunu ve bu payda doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyor olduğumuzun bilinmesini istiyorum. Meclisimizde yer alan isimlerimizin tamamı sizlere ve şehrimize hizmet etmek için bu göreve talip olmuş arkadaşlarımızdır. Sizlerin teveccühüyle meclisimizde olan arkadaşlarıma şimdiden yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.

Değerli Üyemiz;

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Ramazan Yardımı Paketlerini bu yıl da yapmayı düşünüyoruz. Konuyla ilgili olarak bir komisyon oluşturup, bu komisyon nezaretinde ihaleye çıkacağız ve yardım paketlerimizi bir taraftan tespitini yapıyor olduğumuz ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ulaştıracağız. Şimdiden hepimiz için bereketli bir Ramazan geçirmeniz duası ile, işlerinizde kolaylıklar ve bol kazançlar diliyorum.