info@tokattso.org.tr | +90 356 214 10 33 | Online İşlemler
Giriş

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Kullanıcı adı
Şifre *
Beni Hatırla

Değerli Üyelerimiz;

Bundan önceki sayımızda sizlere bu köşeden dönemin son seslenişini yapmış, yeniden aday olduğumu deklare etmiş ve desteklerinizi beklediğimizi ifade etmiştim. Bugün yine bu köşeden, sizlere dönemin ilk Merhabasını veriyor olmanın mutluluğunu yaşadığımı belirtiyor, bizleri yeniden layık gördüğünüz bu görevi hakkıyla yerine getireceğimizin taahhüdünü vermek istiyorum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

11 Mayıs 2013 Cumartesi günü gerçekleşen seçimler sonrasında ortaya çıkan sonuç, bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Zira sizler, geçtiğimiz dönem içerisinde yapmış olduğumuz faaliyetlerin sadece bizlerin doğrusu olmadığını göstermiş oldunuz. Bizler ise sizlerin de takdirini kazanmış işlerin altına imza attığımızı anlamış olduk. Oluşan yeni Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuzla, aynı ciddiyet, aynı disiplin ve aynı heyecanla hizmet etmeye devam edecek, istikrara evet diyen sizlerin, beklentilerini boşa çıkarmayacağız.

Seçim öncesinde ve seçim esnasında; Ticaret ve Sanayi Odası'na yakışır olgunlukta davranan, komitelerimizden adaylıklarını açıklayan, hizmet yarışı heyecanını gönülden yaşayan, komitelerini temsil etmek üzere sandıktan çıkan ya da çıkamayan tüm arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum. Bu süreçte tüm adaylarımızın yaptıkları çalışmalar; üyelerimizin beklentilerinin hangi doğrultuda olduğu ve yeni dönemde sandıklara oy vermeye gelenlerin neyi ne kadar önemsediği konularında bizlere önemli katkı sağlamıştır. Siz değerli üyelerimizin olur verdiği yönetim anlayışımız, bundan önceki dönemde olduğu gibi bu katkıları da yabana atmayacaktır.

Sizlere bir kez daha teşekkür ediyor, oylarınızla oluşan 24 kişilik yeni Meclisimizde görev alan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyor, özellikle seçim sürecinde tarafsızlığını koruyarak, ciddiyet ve hassasiyetle sürece katkı sağlayan personel arkadaşlarıma işlerinde kolaylıklar diliyorum.